Mirësevini në Cardiler!
Të veçuara produktet
SHIKO T ALL GJITHA PRODUKTET
i ri mbërritjet
SHIKO T ALL GJITHA PRODUKTET

GJETI Pasqyrën & AKSESOR

PER TE GJITHA LLOJET E MJETEVE
shikoni të gjitha produktet
 • 12 Jan, 21

  Heroi i London Bridge sulmuar dhe vrarë nga ...

  Stephen Hilder, 70 vjeç, dikur ndihmoi një grua të plagosur në një sulm terrorist 2017, por ai u kap nga një Land Rover në Tunbridge Wells, Kent, më 4 janar 2019. Gjyshi i cili u vra ndërsa ...
  me shume ...
 • 07 Jan, 21

  Së pari gjetëm Testin Civic Hatchback

  Në fund të vitit 2020, Honda u pa duke drejtuar një provë kamuflazhi të sedanit të brezit të ri Civic. Menjëherë pas kësaj, Honda zbuloi prototipin Civic, i cili është shfaqja e parë e gjeneratës së 11-të ...
  me shume ...
 • 08 Shtator, 20

  Si të instaloni pasqyrën tërheqëse

  Si të instaloni pasqyrën tërheqëse? 1. Së pari, hapni paketimin e produktit. 2. Krahasoni përsëri nëse kllapa e pasqyrës origjinale të makinës është në përputhje me pasqyrën e zëvendësimit, dhe nëse pl ...
  me shume ...
 • + 86-574-8208-2005

 • Ne ofrojmë shërbimin e transportit derë më derë

 • Nëse ka ndonjë problem në produktet, Ne mund të sigurojmë artikuj zëvendësues për të rikuperuar humbjen tuaj.